Serwis

Profesjonalny serwis Tomcat

Nie ma rzeczy całkowicie bezawaryjnych. Nawet najlepszy automat czy najbardziej zaawansowana brama po wielu latach może ulec uszkodzeniu, co zwykle oznacza spory problem dla użytkownika. Dlatego bardzo ważne jest, aby mieć profesjonalne wsparcie serwisowe. TOMCAT je Państwu zapewni.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram, automatyki, szlabanów i systemów parkingowych, także zamontowanych przez inne firmy. Reagujemy błyskawicznie, aby zminimalizować uciążliwości związane z awarią urządzenia. Jesteśmy gotowi do pomocy w różnych porach, także w nocy – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wiemy, że w sytuacji awarii automatu czy bramy liczy się czas, dlatego zawsze wysyłamy na miejsce mobilny serwis, czyli fachowców dysponujących niezbędnymi narzędziami i częściami zamiennymi. Dzięki temu większość usterek możemy usunąć od ręki.

Naszych Klientów wspieramy także telefonicznie. Niektóre awarie z powodzeniem udaje się usunąć bez konieczności przyjazdu serwisu, co oszczędza mnóstwo czasu. Dzięki naszym fachowym konsultacjom Klienci mogą bez problemu naprawić usterkę i znów cieszyć się w pełni sprawną bramą.

Warunkiem wieloletniej pracy urządzeń bramowych jest ich regularne konserwowanie i wykonywanie przeglądów serwisowych. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z usługi stałej kontroli technicznej bram, szlabanów i automatów – to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie muszą Państwo pamiętać o zbliżającym się terminie przeglądu.

Awaria? Zapraszamy do skorzystania z szybkiego zgłoszenia serwisowego telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przyjedziemy najszybciej, jak to tylko możliwe i usuniemy usterkę.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry