Data wpisu: 15.04.2022

Produkty marki WIŚNIOWSKI, które w 2021 roku najbardziej docenili Klienci

Garaże coraz częściej stają się częścią bryły domu. Z tego powodu bramy garażowe stały się “dodatkowym wejściem” do budynku, dlatego tak ważne są w nich rozwiązania wspierające bezpieczeństwo. 

Z tego powodu największą popularnością wśród Klientów cieszyło się udostępnienie pakietu antywłamaniowego RC2 dla bram UniPro, UniTherm i PRIME. Choć jest to opcja dodatkowa, inwestorzy korzystali z niej niezwykle często. Rozpoczęcie sprzedaży bram w klasie antywłamaniowości RC2 zostało zauważone także przez niezależnych ekspertów. Uzyskaliśmy prestiżowy certyfikat niemieckiego instytutu IFT Rosenheim.

Wyposażyliśmy w zestawy RC2 bramy UniPro, UniTherm i PRIME. Widzimy, że klientom bardzo spodobała się ta opcja  – podkreśla Aneta Kroczek-Macheta, Manager Produktu.

W skład pakietu antywłamaniowego wchodzi mechanizm automatycznego ryglowania, wzmocniony zespół rygli, blachy rygli, zabezpieczenie przed rozryglowaniem wózka, odbojnik szynowy. Pakiet antywłamaniowy RC2 dostępny jest dla bram z napędem MOTO oraz METRO.

Informacja prasowa: Wisniowski


Autor wpisu:
Admin

Zapraszamy do Tomcat

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą lub do kontaktu ze specjalistami Tomcat.

Zobacz ofertęKontakt

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry