Bramy, szlabany, automatyka.

Oferujemy sprzedaż, montaż oraz stałą obsługę serwisową. Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa i wsparcie serwisowe – na tym zbudowaliśmy naszą markę.


Tomasz Hillar
CEO Tomcat

Tomcat. Kim jesteśmy?

TOMCAT to firma, która od początku swojej działalności, czyli od 1994 roku, wyróżnia się przede wszystkim jakością. Nie znaleźliśmy się w tej branży przypadkowo. Nasz zespół ma niezbędne umiejętności i wiedzę, co gwarantuje profesjonalną realizację inwestycji. Doskonale rozumiemy, że dla naszych klientów najważniejsze jest to, aby bramy i automatyka działały niezawodnie, bez względu na warunki pogodowe i intensywność użytkowania. W końcu po to inwestuje się w te rozwiązania – mają one zapewniać najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Zawsze.

 

Najlepsze rozwiązania

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami bram i automatyki, jak: Hormann, Wiśniowski, Came, Faac, Nice. Nasi klienci mogą mieć więc pewność, że wybierają rozwiązania trwałe, objęte wieloletnią gwarancją oraz spełniające wszelkie normy wytrzymałości, bezpieczeństwa i estetyki.

Dojedziemy wszędzie, gdzie jesteśmy potrzebni

TOMCAT to firma o elbląskich korzeniach, ale działająca na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Jesteśmy również gotowi do realizacji inwestycji w dowolnym rejonie Polski.

W czym możemy pomóc?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Sprzedajmy i montujemy: 

  • Bramy garażowe, przemysłowe, szybkobieżne, rolowane
  • Systemy ogrodzeniowe
  • Szlabany
  • Kolczatki
  • Systemy parkingowe
  • Automatykę renomowanych producentów

Naszym celem jest to, aby zamontowane rozwiązania służyły klientom przez wiele lat, nie były źródłem problemów i frustracji, co bywa normą w przypadku bram i automatów niskiej jakości lub zamontowanych w sposób nieprofesjonalny.

Stawiamy na kompleksową obsługę klientów

Poza sprzedażą gotowych produktów oferujemy także profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo w zakresie doboru systemów bramowych, parkingowych i automatyki.

Warto zdać się na nasze 22-letnie doświadczenie w branży. Podpowiemy rozwiązania niezawodne i idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego budynku. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zdjęcie główne #1480 - Eksperci Tomcat

Eksperci Tomcat

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.

Oferujemy przygotowanie oferty, profesjonalne prowadzenie wdrożeń oraz doskonałą obsługę serwisową.

Jesteśmy w stu procentach skupieni na zapewnieniu jak najlepszej jakości obsługi i realizacji.

Sprawdzone rozwiązania

Profesjonalne rozwiązania od sprawdzonych producentów.

2
3
5
1
4
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry