Szlabany

Szlaban parkingowy pełni przede wszystkim funkcję prewencyjną, czyli broni dostępu do wydzielonej strefy. Dzięki temu zarządca terenu ma pewność, że korzystają z niego wyłącznie osoby uprawnione. Wprowadza to porządek i zapewnia bezpieczeństwo pojazdów. Nie ma wątpliwości, że warto w to rozwiązanie zainwestować. Dobierzemy dla Państwa najlepszy system szlabanowy, który zagwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia.

TOMCAT od ponad 20 lat specjalizuje się w doborze i montażu szlabanów parkingowych. Zrealizowaliśmy setki inwestycji – na małych parkingach osiedlowych, terenach firm, obiektach użyteczności publicznej. Mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu.

Korzystamy wyłącznie z automatów sprawdzonych, renomowanych firm: Faac, Came i Nice.

Profesjonalny montaż szlabanu ma kluczowe znaczenie dla jego późniejszej pracy. Wszystko przebiega w 3 etapach:

  1. Przygotowanie stanowiska pod montaż szlabanu – wykonujemy fundament betonowy i prowadzimy niezbędne przyłącza elektryczne.
  2. Montaż szlabanu – wybranego po uzgodnieniu z klientem, spełniające normy jakościowe i gwarantującego bezawaryjną pracę.
  3. Programowanie i regulacja – po zamontowaniu szlabanu musi on pracować płynnie, bez żadnych zacięć i być skonfigurowany z pilotami zdalnego sterowania. Dlatego przed zakończeniem realizacji dokładnie testujemy działanie automatu.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji, a więc nie tylko doborem i montażem samego szlabanu, ale także wykonaniem i doprowadzeniem instalacji, przygotowaniem podstawy betonowej oraz programowaniem urządzenia. Dzięki temu mają Państwo gwarancję profesjonalnego wykonawstwa bez konieczności zatrudniania różnych firm. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu – przyjedziemy na miejsce, przygotujemy niezobowiązującą wycenę i umówimy się na montaż. Na naszą pracę udzielamy rzetelnej gwarancji, która zapewni Państwu bezcenny spokój.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.