Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe mają szerokie zastosowanie. Są niezbędne w budynkach magazynowych, stacjach kontroli pojazdów, warsztatach mechanicznych, ale też sklepach i hurtowniach. Specyfiką tych bram jest to, że są bardzo intensywnie użytkowane, a więc muszą gwarantować wysoką wytrzymałość i niezawodność. Dotyczy to także automatyki. Mamy rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania.

TOMCAT specjalizuje się w doborze i montażu bram przemysłowych do profesjonalnych zastosowań. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie, które gwarantuje naszym klientom szybką i pewną realizację. Oferujemy także serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i bieżący.

W naszej ofercie znajdują się bramy przemysłowe renomowanych producentów: Hormann i Wiśniowski. Dobór najlepszego rozwiązania nie jest wyłącznie kwestią ceny, ale także konkretnych cech budynku.

TOMCAT oferuje również:

  • Bramy przemysłowe przesuwne
  • Bramy przemysłowe segmentowe
  • Drzwi przejściowe bez wystającego progu
  • Szeroki wybór automatyki bramowej

Podpowiemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy, uwzględniając budżet i realne potrzeby. Wybierzemy bramę i automatykę wymagające minimum konserwacji oraz zapewniające łatwość obsługi. Profesjonalny montaż w połączeniu z najwyższą jakością produktu zagwarantuje Państwu wieloletnie użytkowanie bez ryzyka nieprzewidzianych i długotrwałych awarii.

Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatny pomiar i doradztwo. Przygotujemy wycenę, która spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy też niezwłoczne terminy realizacji.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.