O firmie

Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa i wsparcie serwisowe – na tym zbudowaliśmy naszą markę. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży i montażu bram segmentowych, systemów bramowych, przeładunkowych, automatyki do bram wjazdowych, szlabanów oraz systemów parkingowych. Gwarantujemy trwałość i niezawodność, jakiej oczekują nasi klienci. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

Kim jesteśmy?

TOMCAT to firma, która od początku swojej działalności, czyli od 1994 roku, wyróżnia się przede wszystkim jakością. Nie znaleźliśmy się w tej branży przypadkowo. Nasz zespół ma niezbędne umiejętności i wiedzę, co gwarantuje profesjonalną realizację inwestycji.

Doskonale rozumiemy, że dla naszych klientów najważniejsze jest to, aby bramy i automatyka działały niezawodnie, bez względu na warunki pogodowe i intensywność użytkowania. W końcu po to inwestuje się w te rozwiązania – mają one zapewniać najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Zawsze.

Najlepsze rozwiązania

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami bram i automatyki, jak: Hormann, Wiśniowski, Came, Faac, Nice. Nasi klienci mogą mieć więc pewność, że wybierają rozwiązania trwałe, objęte wieloletnią gwarancją oraz spełniające wszelkie normy wytrzymałości, bezpieczeństwa i estetyki.

Dojedziemy wszędzie, gdzie jesteśmy potrzebni

TOMCAT to firma o elbląskich korzeniach, ale działająca na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Jesteśmy również gotowi do realizacji inwestycji w dowolnym rejonie Polski.

W czym możemy pomóc?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Sprzedajmy i montujemy:

  • Bramy garażowe, przemysłowe, szybkobieżne, rolowane
  • Systemy ogrodzeniowe
  • Szlabany
  • Kolczatki
  • Systemy parkingowe
  • Automatykę renomowanych producentów

Naszym celem jest to, aby zamontowane rozwiązania służyły klientom przez wiele lat, nie były źródłem problemów i frustracji, co bywa normą w przypadku bram i automatów niskiej jakości lub zamontowanych w sposób nieprofesjonalny.

Stawiamy na kompleksową obsługę klientów

Poza sprzedażą gotowych produktów oferujemy także profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo w zakresie doboru systemów bramowych, parkingowych i automatyki.

Warto zdać się na nasze 22-letnie doświadczenie w branży. Podpowiemy rozwiązania niezawodne i idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego budynku. Zapraszamy do kontaktu.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.